Sıkça Sorulan Sorular

Domainler.com Kimdir?
2014 yılında alan adı sektöründe kiralama ve satış hizmeti vermeye başlayan Domainler.com, Türkiye'nin önde gelen kaliteli ve jenerik domain portföyüne sahip sayılı firmalardandır. Sunduğumuz alan adlarına sahip olmak için online bir iş sahibi veya bireysel girişimci olmanız farketmez.
Domainler.com Güvenli Mi?
Kaliteli ve güven odaklı hizmet veren Domainler.com, sitesinde yayınladığı tüm alan kendisine ait olmakla birlikte, kiralama ve satış sonrası hızlı ve çözüm odaklı çalışmaktadır.
Nasıl Domain Kiralarım?
Seçtiğiniz domain detay sayfasında yer alan kiralama talep formunu doldurarak tarafımıza göndermeniz yeterlidir. Talebiniz değerlendirildiğinde sizinle iletişime geçeceğiz.
Kiraladığım Domain'in Kontrolü Kimde Olacak?
Kiraladığınız domain için size sadece Ad Server (Name Server) değişim yetkisi verilecektir. Domain bizim registrar’ımızdadır. Kontolünü yapmak ver her sene yenilemesini yapmak da bizim sorumluluğumuzdadır.
Who is Bilgisini Değiştirebiliyor Muyuz?
Domainin kontrolü Ad Server (Name Server) bilgileri güncellenerek size geçmiş olur. Domain sahibi biz olduğumuz için whois kaydını sizin adınıza değiştiremiyoruz. Ancak dilerseniz bu bilgileri gizleyebiliriz.
Nasıl Domain Satın Alırım?
Seçtiğiniz domainin detay sayfasında yer alan satın alma teklif formunu doldurarak tarafımıza göndermeniz yeterlidir. Teklifiniz değerlendirildiğinde sizinle iletişime geçeceğiz.